.

This is our page for you all Enjoy it !

Návody

Jak si udělat svůj banner

Vezmu to naprosto dopodrobna, takže by s tím neměl být žádný problém. Takže nejprve si musíte otevřít okno podle toho, kde chcete mít banner umístěný. Pro webgarden například OBSAH-PANELY-HTLM KÓD .... Prostě najít místo, kde chete,aby se vám na webu zobrazil.  Ptoté vložte tento kód :

 

<a href="tvůj web"><img src="obrázek"border="0" alt="ikona"/></a>

Kdy za :1)

Tvůj web dosaďte adresu vašeho webu ( např. : http://lastsunrise.webgarden.cz ) -POZOR !!! nesmíte zapomenout na HTTP://, jinkak bude banner nefunkční !!!

za 2)

místo obrázek napište adresu obrázku, který chcete,aby se na banneru zobrazoval - obrázek musím být uložen na internetu. Nevíte, jak najít adresu k obrázku ? kliknete na něj pravým tlačítkem a najeďte na vlastnosti a zde máte adresa URL. tuto adresu sem zkopírujete ( ctrl+C , pro vložení crtl+V )

a za 3)

místo ikona napište text, který chete,aby se zobrazil, pokud na baner někdo najede.

Mno a to by mělo být vše. Je to vážně naprostá banalita.

Pokud pořád nechápete, zde je příklad :

 <a href="http://lastsunrise.webgarden.cz"><img src="http://im.lide.cz/photo/sm/44/82/5390830-26814482.jpg"border="0" alt="Plno věcí free ke stažení"/></a>

 

Poslední komentáře
25.04.2009 16:13:39: Ahojky,tento postup jsem znala a dělala jsem i klikací ikony na svém webu, ale bohužel sem ho zapomě...